.

.

Удобностпоглед На Широка Ширина На Жените Џулијанската Пумпа

Удобностпоглед На Широка Ширина На Жените Џулијанската Пумпа

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Удобностпоглед На Широка Ширина На Жените Џулијан пумпа . Елеганцијата е направена едноставна и удобна со оваа гламурозна пумпа. Спарете се со фустани и костуми или додајте женски допир на вашите омилени панталони и маички. Горната прилагодлива тока слична на кожа со скриена Еластична Целосна задна Патент кожа-како горниот дел. Прилагодлива тока со скриена еластика. Полн патент за грб.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата