.

.

Женски Дами Гилр Шапка Со Помпон Топол Меур Памучна Плетена Капа Зимски Беретки В1

Женски Дами Гилр Шапка Со Помпон Топол Меур Памучна Плетена Капа Зимски Беретки В1

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Жените Дами Гилр Шапка Со Помпон Топол Ракун Боб Памук Плетена Шапка Зима. Карактеристики : . Додаток за вашето патување на отворено/одмор/играње на плажа. Преклопен дизајн на пакување за лесно складирање во чанта или ранец кога не се користи. Практично носење заедно. капачето за дами може лесно да се носи во секоја чанта, ранец или торба за носење. Неговата компактна големина го олеснува складирањето насекаде и носено во вашата торба за патувања. пријатно и удобно особено за секојдневни активности под сончева светлина. Значи, не сакаш да го соблечеш. Оваа шапка нема да ви пропадне или вашиот забавен стил.Облечете го нагоре или надолу, носете со фармерки или шорцеви и во секоја сезона!. Симпатична и лесна,дише и удобна за жешкото летно време,прекрасна капа за носење додека се занимавате со градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, пешачење, настани за денот на трката, изедначување во вашиот двор или какви било активности на отворено. Жените Дами Гилр Шапка Со Помпон Топол Ракун Боб Памук Плетена Шапка Зима. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 130гр Беретки. Додаток за вашето патување на отворено/одмор/играње на плажа. Преклопен дизајн на пакување за лесно складирање во чанта или ранец кога не се користи. Практично носење заедно. капачето за дами може лесно да се носи во секоја чанта, ранец или торба за носење. Неговата компактна големина го олеснува складирањето насекаде и носено во вашата торба за патувања. пријатно и удобно особено за секојдневни активности под сончева светлина. Значи, не сакаш да го соблечеш. Симпатична и лесна,дише и удобна за жешкото летно време,прекрасна капа за носење додека се занимавате со градинарство, на плажа, базен, парк, кампување, пешачење, настани за денот на трката, изедначување во вашиот двор или какви било активности на отворено.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата