.

.

Машка тренерка, Атлетски дуксер за мажи, голем И Висок секојдневен џогер за дуксери

Машка тренерка, Атлетски дуксер за мажи, голем И Висок секојдневен џогер за дуксери

Оценки на купувачот:

DEN 607.84
Од стоката
Во магацинот

Новата тренерка за пристигнување 2 парчиња комплети изработени од квалитетни лесни плетени ткаенини од руно,надворешноста непречено и мек допир внатре,едноставен дизајн и модерен. Класичен тлетски дуксер за машка Облека, големина од м,Л,XL,2 XL,3 XL, 4 XL ДО 5xl голем и висок машки костум. Јакна со Качулка со џемпер - Патент, ребрести манжетни со отворање со долги ракави, џеб од кенгур.цврсти бои.Потните панталони-Еластичен појас додаваат прилагодливо затворање на врвката, рачни џебови, отворање на ногата за да го блокираат ветерот и прашината во секоја Пригода. Боја појавување јакна. Дуксер - целосно отворање на патент лесно вклучување и исклучување,Јакна Со качулка со долги ракави, дизајн на џеб од кенгур. Панталони За потење-Долги панталони, Еластичен појас додаваат прилагодливо затворање на врвката,рачни џебови, јакна што одговара на бојата. Спортска облека совршена за Работа,Спорт,Дневен фустан,Дневна Облека,Тренингот,Салата,Клуб,Трчање, Отворено, Атлетски,Патување,Шопинг,Одмор, Тениски Спортови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата