.

.

Калсунбаби Велигденски Денови Сетови За Облека За Мали Девојчиња Зајачко Писмо Печатење Маици Со Кратки Ракави+Цветни Панталони 6 Месеци

Калсунбаби Велигденски Денови Сетови За Облека За Мали Девојчиња Зајачко Писмо Печатење Маици Со Кратки Ракави+Цветни Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Детски Девојки Панталони Во Собата, Краток Ракав Екипажот Вратот Букви Печати Маица Со Зајакот Печатење Одблесокот панталони. Овој комплет панталони е многу добар подарок за малите девојчиња На Велигден. Ќе им се допадне! Лесна облека!. Големина Шема. Големина (см). 80 t Tops Должина : t32tt Bust : t50t Tpant Должина : t41tпресврт : t38tt Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t34tt Bust : t52t Tpant Должина : t44tпресврт : t39tt Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t36tt Bust : t54t Tpant Должина : t47tпресврт : t40ttsugget Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Tops Должина : t38tt Bust : t56t Tpant Должина : t51tпресврт : t42ttsugget Возраст : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t40, 5tt Bust : t59t Tpant Должина : t56tпресврт : t44tt Suggest Возраст : t3-4 Години. 130 t Tops Должина : t43tt Bust : t62t Tpant Должина : t61tпресврт : t46ttsugget Возраст : t4-5 Години. Tttttt TTT T T T. Големина(инч). 80 t Tops Должина : t12. 60 t Bust : t19. 69 Tpant Должина : t16. 14 пресврт : t14. 96 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t20, 47 Tpant Должина : t17, 32 пресврт : t15, 35 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 Tpant Должина : t18, 50 пресврт : t15, 75 t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t20. 08 пресврт : t16, 54 t Suggest Возраст : t2-3 Години. 120 t Tops Должина : t15, 94 t Bust : t23, 23 Tpant Должина : t22, 05 пресврт : t17, 32 t Suggest Возраст : t3-4 Години. 130 t Tops Должина : t16. 93 t Bust : t24. 41 Tpant Должина : t24. 02 пресврт : t18. 11 t Suggest Возраст : t4-5 Години. Спецификација. Име на предметот : облека за девојки. Боја : светло сина. Материјал : мешавина од памук. Големина : 80, 90, 100, 110, 120, 130. Ракав : краток ракав. Јака : вратот на екипажот. Шема : печати. Пол : девојки. Содржина На Пакетот. 1пц х Маица. 1 пар панталони. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Мек Материјал : облеката на девојчето е изработена од врвен материјал за мешавина од памук, без штета на кожата на малите девојчиња, мека и удобна за носење. Дизајн : Маичката има краток ракав, врат на екипажот, букви и отпечатени зајаци. Спарете се со пар панталони со ракети отпечатени од зајаци, летната облека ќе направи малите девојчиња да изгледаат преслатко. Избор на големина : има 6 големини за избор : 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, редовно вклопување штрајкови совршена рамнотежа помеѓу сит и лабава. Прилики : облеката со кратки ракави на прекрасните девојки е совршена за секојдневна, секојдневна, градинка, игра, црква, Велигден, забава, и погодна за внатрешни или надворешни работи. Пакет и Нега : ќе добиете 1 Парче Маица, 1 пар панталони. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата