.

.

Lenovo IdeaPad Лаптоп, FHD AMD Ryzen 3500U 8GB DDR RAM МЕМОРИЈА, 256GB SSD, AMD Radeon Vega Графички Прозорци 10, 81W0003QUS, Бездна Сина

Lenovo IdeaPad Лаптоп, FHD AMD Ryzen 3500U 8GB DDR RAM МЕМОРИЈА, 256GB SSD, AMD Radeon Vega Графички Прозорци 10, 81W0003QUS,

Оценки на купувачот:

DEN 5759.84
Од стоката
Во магацинот

Чувајте ја вашата приватност непроменета со физичка бленда за вашата веб-камера. Ќе уживате во приватноста на вашите прсти 14" FHD (1920x1080) Tn 220nits Анти-отсјај, Ryzen 5 3500u Мобилен Процесор (2.10 GHz - 3.80 GHz). 256 GB SSD, 8 GB DDR4 SDRAM. Шарка од 180 степени, Wi Fi 802.11 ac и Bluetooth 5.0. 720p HD Веб Камера Со Dolby Аудио двојни звучници, 4-Во-1 Читач На Медиумски Картички. 2 x USB 3.1. 1 x USB 2.0. 1 хдми. слушалки, Windows 10 Во S режим.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата