.

.

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Вера Валхала Композиции Eivor Акција Поза Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Apple iPhone Мини

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Вера Валхала Композиции Eivor Акција Поза Кожа Книга Паричник Случај

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Вера Валхала Композиции Eivor Акција Поза Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Apple i Phone 12 Mini Dress вашиот телефон или таблет со вашите омилени акција-авантура скришум видео игра, Атентатор Е Крид! Од прекрасни дизајнирани уметности до карактерни портрети, ве покриваме со најширокиот спектар на официјални случаи На Убијци на пазарот. Дизајниран за модерен начин на живот. Оваа официјална футрола во стилот на паричник од мека кожа На Атентаторот е рачно изработена за да биде стилска и функционална. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Тој е дизајниран да биде доволно елегантен за вашиот џеб, но сепак безбеден со својот систем за магнетно затворање за да го држи вашиот мобилен уред додека овозможува лесен пристап до портите и приклучоците. Формата ја исполнува функцијата. Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина. И кога ќе дојде време да се опуштите можете да го поставите вашиот мобилен уред на претпочитаниот агол на гледање со неговиот прилагодлив аголен механизам за да гледате видеа, да проверувате вести или да одите социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред. Брзо За Инсталирање. Дизајн на телото со едно парче се заклучува во заштитата при едноставно прилепување. Замената помеѓу повеќе случаи е лесно како да се пресоблечете во вашата омилена Маица! Главата Случај Дизајни Официјално лиценциран Атентатор кредо производ. Рачно изработена кожна конструкција. Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА или кредитни картички. Мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови. Систем за магнетно затворање. Целосен пристап до сите пристаништа и звучници.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата