.

.

Врата, Среќен Ден На Татковците Декорација Нелизгачка Врата

Врата, Среќен Ден На Татковците Декорација Нелизгачка Врата

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Среќен Ден На Татковците Танџиро Недоко Украси 3Д Нелизгачки Трем Патио Килими Вратар Подна Подлога Домашна Големина С . Опис : . Материјал : Полиестерски влакна. Големина С : 40х60см/15,75 "х23, 62". Големина И Тежина : Околу 150ГР. Пакетот вклучува : 1* Врата. Известување. Отворете го ќебето на вратата целосно и ставете го на рамен, рамен, сув под. За време на употребата, вратата мора да биде поставена на сува површина. Влажните површини може да предизвикаат лизгање. - Оваа божиќна врата е многу ефикасна во заробувањето и намалувањето на нечистотијата пред да влезете во куќата. Густа и мека, без влакненца, без избледување по миењето, без необичен мирис, силно тродимензионално чувство, може да се исече по желба, исплатливо. Оваа божиќна врата е погодна за кујна, спална соба, балкон покрај креветот, прозорец на заливот, софа, влез, бања, ходник, хотел, училиште, работилница, канцеларија итн. Среќен Ден На Татковците Танџиро Недоко Украси. Среќен Ден На Татковците Танџиро Недоко Вратар. Среќен Ден На Татковците Танџиро Недоко Килими за Бања. Совршен избор за украсување на домот : Добредојде на гостите во вашиот дом со овој уникатен божиќен врата. Таа е погодна за секоја палуба, тераса, трем, балкон и влезната врата и ги поздравува сите што влегуваат во вашиот дом. Издржлив и нелизгачки : задниот дел е изработен од рециклирана гума што не се лизга, а горниот дел е изработен од полиестерски филц со низок профил, намалувајќи ја сопнувањето, висококвалитетната издржлива структура, против валкање и нелизгање. Модерен и низок клуч : Погоден За големината на секоја врата. Нашите стилски врати додаваат прекрасни бои на вашите врати, занаетчиски простории и канцелариски простории. Лесно за чистење : овој подлога е лесен за чистење и издржлив. Само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за чистење нечистотија или градинарски остатоци. Уникатен и симпатичен дизајн : Уникатни И модерни обрасци се отпечатени на душеците на подот на вратата. Украсете го вашиот дом на убав и креативен начин и одржувајте го чист.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата