.

.

Бепптер Панталони Чино Женски Обични Модни Кратки Панталони Панталони Цврсти Панталони Жешка Розова Л

Бепптер Панталони Чино Женски Обични Модни Кратки Панталони Панталони Цврсти Панталони Жешка Розова Л

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 70см/27.56" Должина : 66.5 см/26.18" Колковите : 87.5 см/34.45" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 74см/29.13" Должина : 67.5 см/26.57" Колковите : 91.5 см/36.02" Големина : Л САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 ПОЛОВИНАТА : 78cm/30.71" должина : 68.5 cm/26.97" колковите : 95.5 cm/37.60" големина : xl сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 половината : 82cm/32.28" должина : 69.5 cm/27.36" колковите : 99.5 cm/39.17" големина : xxl САД : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 86см/33.86" должина : 71.5 см/28.15" колковите : 103.5 см/40.75" панталони Чино ОБИЧНА МОДА КРАТКИ ПАНТАЛОНИ ПАНТАЛОНИ ЦВРСТИ панталони карактеристики : ве молиме дозволете 1-3см се разликува Поради рачно мерење, благодарение (целото мерење во см и ве молиме забележете 1СМ=0.39 инчи)ДЕБЕЛИНА : стандардна ПРИЛИКА : ДНЕВЕН,секојдневен моден дизајн,100% сосема нов,квалитетен! Сезона : , Летен Пол : Жениме Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврстиот Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Боите на Панталоните може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот прилика : Дневно,Лежерна Дебелина : Стандарден Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврсто ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : , лето ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот пол : Женскиот Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Pants Size USUKEUWaist Length Hips S483470cm/27.56"66.5 cm/26.18"87.5 cm/34.45"M6103674cm/29.13"67.5 cm/26.57"91.5 cm/36.02"L8123878cm/30.71"68.5 cm/26.97"95.5 cm/37.60"XL10144082cm/32.28"69.5 cm/27.36"99.5 cm/39.17"XXL12164286cm/33.86"71.5 cm/28.15"103.5 cm/40.75"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 70cm/27.56"Length : 66.5 cm/26.18"Hips : 87.5 cm/34.45"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 74cm/29.13"Length : 67.5 cm/26.57"Hips : 91.5 cm/36.02"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 78cm/30.71"Length : 68.5 cm/26.97"Hips : 95.5 cm/37.60"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 82cm/32.28"Length : 69.5 cm/27.36"Hips : 99.5 cm/39.17"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 86cm/33.86"Length : 71.5 cm/28.15"Hips : 103.5 cm/40.75" Машина За Перење. Соодветна сезона : цела сезона. Ако наидете на какви било проблеми откако ќе ја купите стоката, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе се справиме со проблемот за вас во прв пат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата