.

.

HeartsRevolution - Возење или умре - винил

HeartsRevolution - Возење или умре - винил

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Вршените времиња за возење или воведување на воведувањето на „iscream“ се повеќе од само случајност или случајна идеја испуштена од воздухот. Heartsrevolution во Yorkујорк - гитарист и тастатура Бен Полок и вокалист Лејла „Ло“ Сафаи - Патување помеѓу датумите на турнејата во комбе за сладолед, секоја сантиметар од неа покриена во кристалите на Сваровски, вклучително и некои предадени на имотот на Мајкл acksексон по неговата смрт. Како и продажба на стоки и пупсили - природно - од камионот „поп тој (уметност)“, патниците можат да вклучуваат полнети животни, кои потоа се обесени за проект наречен "улица тој (уметност) ". Досега има над 2000 виси во градовите, вклучувајќи ги Cујорк и Токио, кои делуваат како метафори за детските соништа. И, тоа е со оваа незгодност на разиграност дека е претставено деби на Heartsrevolution LP.Album Tracks1. Iscream Bombs2. Возење или умре3. Kishi Kaisei4. KISS5. Battleship6. Дигитално самоубиство7. Убијте го вашето радио8. Вертиго9. Brillianteen10. Срце vs. машината11. Gen WH (Y) 12. Небесна порта13. Конечна дестинација14. Ние надвор од срцето - возење или умирање - винил.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата