.

.

Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - Тел

Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - Тел

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици со розова кутија - Тел.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата