.

.

Традиционална област за килим Ориентална морнарица, тркач на морнарица во затворен простор лесен за чистење

Традиционална област за килим Ориентална морнарица, тркач на морнарица во затворен простор лесен за чистење

Оценки на купувачот:

DEN 1392.00
Од стоката
Во магацинот

Овој медалјон во персиски стил и килим во ориентална област во затворен простор е вистинска класика. Ситно стилизирана шема со граница во неверојатни бои ќе додаде традиционален допир на кој било стил на декор. Направено од полипропилен отпорен на дамки за лесна нега и издржливост. Забележете чисто со благ детергент кога е потребно и периодично ротирајте за да одржувате боја и абење. Традиционален килим од 2x8 област (2'3 '' x 7'3 '') Ориентална морнарица, тркач на морнарица во затворен простор лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна морнарица сенка и морнарички акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата