.

.

Бесплатно склопување џемпер со кардиган со џебови со заварувања, средна тежина

Бесплатно склопување џемпер со кардиган со џебови со заварувања, средна тежина

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Иконски стил, бескомпромитирана удобност, зошто да се решиш за нешто помалку? Комплетот за кардиган на бесплатниот склоп на склопувањето го презема ретро -стилот со класична силуета и безвременска шема. Спарете го со здолништето на џемперот што одговара (продадено одделно) за спектакуларно од глава до пети или одете за повеќе лежерен изглед и облечете го со вашите омилени фармерки. Тука нема погрешни одговори, само избор на стил. Исклучиво на. Материјал : 91% памук/9% најлон; ТРИМ : 94% вискоза/6% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Modern. Тежина : средна тежина. Деколте : V-врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Две џебови за заварување на градите и два предни џебови. Карактеристики : текстура; шема на твид со цврст контраст. Џемпер од џеб на џебот на џебот од бесплатно собрание.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата