.

.

Архитектонски поштенски сандачиња Soho заклучување на wallидот за монтирање, бело

Архитектонски поштенски сандачиња Soho заклучување на wallидот за монтирање, бело

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Современиот Сохо има елегантен дизајн додека ги штити вашите пошта и меки парцели од сите елементи. SOHO има преголем слот за пошта и голем преграда за пошта за заклучување, кој е во состојба да управува со поголеми снопови за пошта, списанија и меки пакувани парцели за пошта. Архитектонски поштенски сандачиња Soho заклучување на wallидот за монтирање, бело : SOHO е изработено од 20 мерач галванизиран челик. Собранието вклучува делови за занитки и целосно обложени во прав. Вратата е опремена со заклучување на скала со не'рѓосувачки челик со куќиште од цинк умирање и челик од 14 мерач, цинк -позлатена камера. Целокупната големина е 15,6 "H x 12.2" W x 5.4 "г. Слот за испорака на пошта е 10,5" W x 1.1 "H. Внатрешниот преграда за пошта е 14,9" x 11,9 "x 3,7". Идеалната локација за инсталација е под трем или треска и подалеку од прскалки. Секој SOHO е претходно дупчен и вклучува сврзувачки елементи за алуминиум и не'рѓосувачки челик за лесна инсталација.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата