.

.

Чудо нација Мала и голема девојка Обична плетенка со плетенка со виткање на глуждот, големини 13-6

Чудо нација Мала и голема девојка Обична плетенка со плетенка со виткање на глуждот, големини 13-6

Оценки на купувачот:

DEN 351.52
Од стоката
Во магацинот

Совршено за секоја пригода, овие сандали со потпетица на нација за девојчиња ја комплетираат нејзината облека од денот и има прилагодлива лента за глуждот за совршено вклопување. Плетенката вамп додава привлечност за окото за вашето мало девојче додека ги спарува овие сандали со омилените гардероба. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодлива лента за глуждот. Карактеристики на удобност : Отворен пети; Плетен вампир. Малите девојчиња и големите девојчиња со виткање на глуждот со потпетици од чудо нација.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата