.

.

Triople Industries Trio of Shell Coral Blue Beach Design Graphic Art Black Rramed Art Print Wall Art Set од 3, 16x20

Triople Industries Trio of Shell Coral Blue Beach Design Graphic Art Black Rramed Art Print Wall Art Set од 3, 16x20

Оценки на купувачот:

DEN 639.68
Од стоката
Во магацинот

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : Секој компјутер е рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Каролин Кели.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата