.

.

Kroo ipad fley case, црно

Kroo ipad fley case, црно

Оценки на купувачот:

DEN 383.68
Од стоката
Во магацинот

Случајот со флексибилноста на Kroo е стилски, уникатен и функционален. Ултра гума со низок профил се лизга и се фаќа за вашиот уред. Прецизност конструирана со анти-лизгачки и перничен материјал, Flex Case обезбедува сигурна заштита од случајни испакнатини. Дизајниран со депонирана шема на задната страна, Flex Case го нагласува и додава карактер на вашиот уред. Kroo ipad Flex Case : Rubleated Case. Анти-лизгање и перничен материјал. Штити од случајни испакнатини. Боја : Црна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата