.

.

Boelter Brand NCAA 64-унца Амбер Гроулер стакло, Универзитет во Georgiaорџија Булдогс

Boelter Brand NCAA 64-унца Амбер Гроулер стакло, Универзитет во Georgiaорџија Булдогс

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Подгответе го омилениот хоп и импресионирајте ги пријателите кога ќе го изнесете на денот на играта во Амбер Гроулер на Boelter Brands. Оваа килибарна стаклена тегла има 64 унци од вашата омилена течност и е украсена со логото на омилениот тим. Доаѓа со отстранлив бел капа. Погодната рачка го олеснува држењето и да се истура. Амбер Гроулер е наменет за употреба на возрасни. Boelter Brand NCAA 64-унца Амбер Гроулер стакло, Универзитет во Georgiaорџија Булдогс : Подигнете го вашиот омилен хоп и импресионирајте ги вашите пријатели. Држи 64 мл. Украсено со тимско лого. Доаѓа со отстранлив бел капа. Удобна рачка. Наменети за употреба на возрасни. Миење на рацете.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата