.

.

Детско место бебе девојче со кратки ракави, фустан од чипка, големини на новороденчиња

Детско место бебе девојче со кратки ракави, фустан од чипка, големини на новороденчиња

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Детскиот фустан за чипка за бебиња е совршен за пролетни празници и преодно парче за лето. Клучен детал е затворањето на патентите на грбот, ракавите на рафле и еластичната лента за половината за удобно вклопување. Фустанот беше дизајниран во должина над коленото. Доаѓа во големини 0-18 месеци. Затворање на патент. Руфли ракави. Горе должината на коленото.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата