.

.

Слики Цветни медли II

Слики Цветни медли II

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот. Сликата има нежна, но сепак блескава убавина што апсолутно ќе ја сакате да ја имате. Сликата ќе изгледа одлично каде и да ја поставите. Рамка за уметност, домашен декор, wallиден декор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата