.

.

Willow Creek Chipmunks 12 12 Месечен календар на wallидови

Willow Creek Chipmunks 12 12 Месечен календар на wallидови

Оценки на купувачот:

DEN 191.84
Од стоката
Во магацинот

Тие може да бидат мали и стрипти, но чиповите не се ништо ако не се слаби. Кога тие не скалираат дрвја и зборуваат за нивниот ден, веројатно ќе ги најдете како да вметнат смешна количина на храна во нивните проширувања. Овие симпатични ситни шумски суштества ќе ве натераат да се насмеете од уво до уво, во текот на целата година. Печатено со мастила засновани на соја на сертифицирана хартија FSC, овој wallиден календар на Willow Creek има големи месечни мрежи кои нудат доволно простор за ноти за носење, заедно со шест бонус месеци од јули до декември 2021 година. 2022 Wallидниот календар е одличен за домашна или канцелариска употреба. Димензии : 12 "x 12 ". Прикажува еден месец на ширење (јануари-декември 2022 година). Се протега на јули 2021 до декември 2022 година. Тема : Чипминки (нема ореви!). Печатено со мастила засновани на соја на сјајна хартија со висок квалитет. Вклучени се информации за бонус, како што се празници, набудувања и фази на месечината (САД, Канада, Велика Британија, австралиски празници). Големите дневни простори за пишување состаноци, родендени и потсетници за настани, вклучуваат шест бонуси мини-мрежи за јули-декември 2021 година. Пакувано во заштитно завиткување на смалување. Продаден како 1 секој. Продаден како 1 секој . 2022 Wallидниот календар е одличен за домашна или канцелариска употреба. Тема : Chipmunks (нема ореви!). Спакувано во заштитна обвивка за смалување . Димензии : 12 "x 12". Печатено со мастила засновани на соја на висококвалитетна сјајна хартија . прикажува еден месец на ширење (јануари-декември 2022 година). Вклучени се информации за бонус, како што се празници, набудувања и фази на месечината (САД, Канада, Велика Британија, австралиски празници) . се протега јули 2021 до декември 2022 година. Големи дневни простори за пишување состаноци, родендени и потсетници за настани, вклучуваат шест бонуси мини- мини- Решетки за јули-декември 2021 година.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата