.

.

Атлетски дела девојки маица со кратки ракави, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки маица со кратки ракави, големини 4- & плус

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Нејзиниот ден исполнет со активност започнува овде со овој кратки ракави од атлетски дела. Спарување совршено со шорцеви или хеланки, оваа разноврсна маица за девојчиња е направена во удобна ткаенина која е совршена за време на игра, вежбање или вонреден викенд. Исклучиво на. Материјал : 85% полиестер/10% лиоцел/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело. Девојки маица со краток ракав од атлетски дела.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата