.

.

Атлетски работи машка брза перформанси мрежа кратки ракави за кратки ракави

Атлетски работи машка брза перформанси мрежа кратки ракави за кратки ракави

Оценки на купувачот:

DEN 479.84
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали работите надвор, со тенденција на некоја задоцнета работа во дворот, или само легнувате дома, овој атлетски работи маж со кратки перформанси со кратки ракави за кратки перформанси (2 пакет) ви дава двојно од сè што сакате во врвот на изведбата. Заедно со својата атлетска вклопување и активна силуета, овие брзи суви кратки ракави се направени со мини мрежа за саќе што овозможува многу дишење. Лесната ткаенина е дизајнирана со технологија за влага за влага Driworks која ја апсорбира потта, ве одржува суво и удобно за целодневно носење. Овие активни тимови за вратот на екипажот со кратки ракави, исто така, имаат 4-насочно природно истегнување, што се движи со вас додека учествувате во која било активност на отворено или спорт. Покрај тоа, овие кошули со кратки ракави имаат УВ заштита, совршени за дневно носење на отворено и свежа сила за заштита на мирисот, што значи нема забавни мириси. За дополнителна удобност, овие перформанси со кратки ракави имаат ознака бесплатна етикета. Задржете се на оваа атлетска работа, маичка за кратки ракави за кратки ракави за мажи (2 пакет) што ги има сите карактеристики што ви се потребни во врвот за да бидете во чекор со вашиот активен животен стил. 100% полиестер / мини саномска мрежа. 2 пакет вклучува 2 врвови. Активно вклопување. Јака на вратот на екипажот. Технологија на влага за влага Driworks. УВ заштита. Свежа сила за целодневна заштита на мирис. Атлетски работи рефлексивна лента. 4-насочно истегнување. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Машина за перење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата