.

.

Лесни улични сандали со леббек

Лесни улични сандали со леббек

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Kehlani By Easy Street го поставува трендот за сандали за летни удобност. Дизајниран со детали во умот, Кехлани ви дава супер светла и флексибилна занаетчиска конструкција совпаѓање со уникатен дизајн на Slingback. Зашиената потпетица до пети со нозе и прилагодливата тока ќе ги натера нозете да одат удобно со совршено вклопување. Лесна надворешна плоча. Прилагодлива тока со gore за прилагодено вклопување. Уникатен дизајн на Slingback.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата