.

.

О.Л. Изненадување на еднорог 3Д-тај-ди-ди-дина-двојна двојна двојка

О.Л. Изненадување на еднорог 3Д-тај-ди-ди-дина-двојна двојна двојка

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

СМЕЕЊЕ НА ГЛАС. Изненадување! Чевлите се тука! Најжешките играчки сега се достапни на низок врв, се лизгаат на скејт патика за девојчиња! Уживајте во студените, стилски и удобност на овие ниски врвни тениски чевли, во затворено и надвор! Гумените дното даваат врвна удобност и влечење на кое било место - без разлика дали е дома, во училиште или во паркот. Лесно е да се лизне и да се лизне- повеќе не се грижите за неподготвените чевли. Совршено за кој било L.O.L. Изненадувачки навивач! Чевлите имаат лесен платно горниот дел за врвна удобност и флексибилност. Diva и 3 D лак со графички отпечатоци, а светло живописно розово е класичен, забавен и совршен изглед за кој било обожавател на L.O.L! Дали спомнавме, чевлите ја менуваат бојата на сончева светлина! Белиот горниот дел од јаката на чевлите има ефект на промена на UV боја! Откако вашето дете ќе зачекори на сончева светлина, таа ќе види убаво изненадување. Совршен подарок за секој L.O.L. Изненадувачки навивач! Достапно во големината на девојчето од 10 до 2, совршено за возраст од 4 и повеќе години. Стилски и забавен : Дива на LOL изненадување! На прекрасна, живописна розова со розов 3Д лак на левата патика- и светла тиркизна сина боја на десната патика со графика „Јас потресев Б4 можев да шетам“- совршени бои на бело дно- модерен, трендовски изглед за Секој обожавател на изненадување! . Внатрешен и на отворено : Децата можат да уживаат во своите патики и во затворен и на отворено дома, во паркот и на училиште! Не-обележувањето на дното се совршени за која било површина. Лесно е да се облече - децата можат да ја лизгаат ногата во патиките и да ги лизгаат веднаш. Без ленти, нема проблем! Elastic Goring нуди поудобно вклопување за стапалото на вашето дете. Лесно се лизга, лесно се лизга. Повеќе не се грижите дека вашето дете ќе патува преку нивните ленти! . Деца со големина : Големината е достапна за големини на девојчиња и големи девојки од 10 до 2. Совршено за возраст од 4 и повеќе години (големина 10 одговара на просечно 4-5 години, со големина 11 и 12 е просечна 5-6 години, со големина 13 Се вклопува во просек старо 6 ½ години, со големина 1 одговара на просечно старо 7 години, а големината 2 одговара на просечно старо 8-9 години).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата