.

.

Атлетски работи женски четкани задниот дел од јадрото

Атлетски работи женски четкани задниот дел од јадрото

Оценки на купувачот:

DEN 479.84
Од стоката
Во магацинот

Удрете го вашиот час по јога или утринско трчање и потоа излезете на ручек во атлетичните работи на атлетичните работи. Стилски изглед во комбинација со карактеристиките на перформанси го прават овој одличен избор за денот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Исмејувачки врат; Стајлинг на пуловер. Долги ракави со пилиња. Шевовите за бод на Coverlock за дополнителна удобност; Високо-ниско заоблен полите обезбедува дополнително покритие; 3/8 "лента за истегнување на цвест на внатрешниот врат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата