.

.

Рамон близначки панел кревет метален стерлинг

Рамон близначки панел кревет метален стерлинг

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Сетот вклучува : Еден (1) кревет ra glammed up Преземете ретро модерен стил во средниот век, кој искри и е целосно ултра-колк rbed се нуди на источен крал до близнаци rround tapered дрвени нозе и широк метален хардвер го прават овој А. Модерните мора да имаат! Совет над тестот : Случаи 30 "и повисоки поминати ASTM стандарди Тест rfinish : Металик Стерлинг Rbox Пролет : Потребно е Rassembly Потребно : Да, зачудувајте го вашиот декор во спалната соба со модерен гламур од средниот век. Оваа елегантна рамка за сребрена кревет му дава елеганција и стил на стил на каков било простор. Металик стерлинг финиш додава треперлива искра на нејзината елегантна силуета. Сјајните линии на сјајно, огледало акрилик ја украсуваат својата глава за да му дадат дополнителен допир на полски. Овој прекрасен дрвен кревет е достапен во повеќе големини за да се смести секоја спална соба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата