.

.

Без граници на ракави без ракави на помладиот, 2-пакет

Без граници на ракави без ракави на помладиот, 2-пакет

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Останете трендовски со овој потсмев на вратот без граници. Одликувајќи се со плетено плетено и без ракави, може да биде одлично преодно парче кога климата се менува. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Ништо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено, 2-пакет. Јуниори нема граници се потсмеваат на вратот на вратот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата