.

.

Женска холографска јака металик поштенски бомбаш јакна

Женска холографска јака металик поштенски бомбаш јакна

Оценки на купувачот:

DEN 479.84
Од стоката
Во магацинот

Hopенски холографски штанд јака металик патент -бомбардерска јакна Оваа јакна може лесно да се носи секој ден со која било облека! Исто така, може лесно да се облече нагоре или надолу. Пар со маица и фармерки за обичен изглед, или пар со здолниште и потпетици за ноќна ноќ. 100% полиестер. Треперлива холографска. Метална ткаенина. Патент. Женска јакна. Висина : 5'6 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 34 1/4 инчи, тежина : 105 фунти, моделот носи х-мал. Мерење (во инчи) големина гарнир на градите Ширина на рамото Вкупна должина 39 - 14 7/8 - 21 7/8s- - 41 - 15 3/8 - 22 1/2 M 42 7/8 15 7/8 - 23 L - 46 1/8 - - 16 1/2 - 23 5/8xl - 49 1/4 17 1/4 - 24 1/4.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата