.

.

Студената индустрија на езерото на езерото, шармантен цветен остров брод, 20, дизајниран од Дајан Романело

Студената индустрија на езерото на езерото, шармантен цветен остров брод, 20, дизајниран од Дајан Романело

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дајан Романело. Шармантен брод на цветниот остров на езерото.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата