.

.

Нараквица од розов болен кожен писание со кристали од прецизно исечено кристал

Нараквица од розов болен кожен писание со кристали од прецизно исечено кристал

Оценки на купувачот:

DEN 160.00
Од стоката
Во магацинот

Нараквица од розова кутија со розова кожна писание со кристали од прецизно сечење кристал 2019swamltlhrheb12.1rbw Оригиналниот кожен кабел Цврст јастог од не'рѓосувачки челик Затворање на канџи од 10 мм прецизно сечење кристал кристал 1 инчен екстендер 14 K јонски јони -позлатен розов розов розов розов ориенски рак на нараквица со нараквици со кристали од кристали од прецизност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата