.

.

Гориво Кади Резервоар За Складирање Гориво Галон Тркала Со Мануел Пумпа, Сина

Гориво Кади Резервоар За Складирање Гориво Галон Тркала Со Мануел Пумпа, Сина

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Тип На Гориво : Бензин, Дизел, Керозин. Двонасочна Ротациона Пумпа : двонасочна рачна ротациона пумпа ви овозможува лесно да издавате или сифонирате горива, правејќи го пумпањето и полнењето ефикасно со враќање на насоката на вртење. Боја На Производот : Сина. Тоа е совршен избор за автоматска поправка, фарми, тревници и градини, морска употреба и многу повеќе. Ова брзо и чисто гориво кади е корисно да се има наоколу. Тешките 8 "тркала и 2" тркала лесно го транспортираат вашиот кади низ најтешките терени. Тоа е парче идеална опрема за авто поправки, фарми, градини, мали мотори, мотоцикл/АТВ, морски употреба, и многу повеќе. Овој кади со гориво со голем капацитет од 30 литри е лесно маневрирачки, што го прави ефикасен и без напор за полнење гориво за време на разни апликации, со помалку истурање и губење гориво. Овој висококвалитетен материјал обезбедува долг работен век. 30 Галон Гориво Кади. Точниот мерач за полнење ви овозможува брзо да го одредите нивото на горивото на прв поглед, намалувајќи го ризикот од прелевање. Високо Робустен Челичен Резервоар : Изработен од издржлив материјал од нерѓосувачки челик 201, овој резервоар за гас со пумпа е способен да ракува со променливите временски услови и е отпорен на УВ зрачење и вдлабнатини.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата