.

.

Дизајниран за Iphone 14plus 14pro Случај, Силиконски Ултра Тенок Заштитен Телефон Отпорен на Удари Со [Мека Анти-Гребење Микрофибер Поставата

Дизајниран за Iphone 14plus 14pro Случај, Силиконски Ултра Тенок Заштитен Телефон Отпорен на Удари Со [Мека Анти-Гребење Микрофибер

Оценки на купувачот:

DEN 239.84
Од стоката
Во магацинот

Производите со електрични приклучоци се дизајнирани за употреба во САД. Излезите и напонот се разликуваат на меѓународно ниво и овој производ може да бара адаптер или конвертор за употреба во вашата дестинација. Ве молиме проверете ја компатибилноста пред купувањето. ●Силиконски Случај●i Phone 14/14plus/pro, Обезбедете Повеќе Избори во Боја. Поддршка Безжично Полнење . ●Покриено цело Тело 1,2 мм Подигнати Усни до За екранот и Камерата на i Phone 14, Меката Облога Од Микрофибер Внатре Нема да Го Изгребе вашиот i Phone како И Другите Случаи . €Одличен Зафат●Уникатен Премиум Силиконски Материјал Кој Нуди Елегантен, но Не И Лизгав Зафат . ●Тенок Тенок И Не Додавајте Дополнителен Дел на вашиот i Phone . ●Доживотна Замена Q Нуди Доживотна Замена за Вашиот i Phone 14/14plus/14pro Силиконски Случај. Вие сте секогаш Први за нас.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата