.

.

2XL Трикона Валехо Фудбал Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2XL Трикона Валехо Фудбал Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипажот вратот црна Трикона Валехо Фудбал Мајка Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има триконска Фудбалска Мајка Валехо испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата