.

.

Ковчези За Пливање ајомет Мажи Мажи Летна Мода Кратка Панталона Лабава Печатена Чипка Кратка Крајбрежна Табла За Одмор Кратка Плажа Лабави Шорцеви, Сина 3XL

Ковчези За Пливање ајомет Мажи Мажи Летна Мода Кратка Панталона Лабава Печатена Чипка Кратка Крајбрежна Табла За Одмор Кратка

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Ленени Панталони Џебови Панталони Мажи Копчиња Врвки Памук Половината Мода Обични Кратки Машки Панталони Атлетски Шорцеви Без Џебови Декорација : Без Шема Type : Solid1.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.Точка : Цврст Среден Половина5.Панталоните се совршени за приморски празници итн.4.Спорт и секојдневен за носење ,Нов Изглед,што добивате : 1 Х Панталони Стил : Мода,Секојдневен Материјал : Полиестерген : Жени,Девојкисезона : Пролет,Лето3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. Менс брзо сува пливање стебла со дише, мек и лесен материјал. Затворање на кука и јамка со врски за да се приспособат на секое движење, без еластичен појас. Одликувајќи се со удобен страничен џеб со отвор за одводнување за складирање на ситници. Внатрешна мрежа поставата ве одржува удобно и безбедно додека уживате во водата. Овие шорцеви на табла можете да ги носите за секојдневни, празници и активности на плажа. Рачно перење и машинско перење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата