.

.

Викерман 15.75 Тиркизна Мат Сјај Капка Божиќ Украс, на 2

Викерман 15.75 Тиркизна Мат Сјај Капка Божиќ Украс, на 2

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Викерман 15.75" Тиркизна Мат Сјај Капка Божиќ Украс. Завршете ја вашата колекција на украси за одмор со овој брилијантен украс за капки. Овој украс е изработен од пластика отпорна на кршење, има мека мат завршница со пенливи сјајни акценти и е совршен додаток на секој проект за украсување празници. Секој украс има дупчено капаче со навојна жица за лесно украсување. Вклучува 2 парчиња по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Сјајот Нагласи Мат Финиш. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. 2 Орнаменти по пакување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата