.

.

Рачно Напишана Домашна Посетителска Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Рачно Напишана Домашна Посетителска Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Рачно Напишана Домашна Маица за Посетители го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Има Рачно напишан Домашен Посетител отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата