.

.

Пријатели - 25-Ти Ѕиден Постер, 22.375 34

Пријатели - 25-Ти Ѕиден Постер, 22.375 34

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународни Пријатели - 25-Тиот Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Пријатели - 25-Ти Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата