.

.

Aluratek Dual-band 2.4 Ghz, 5ghz Wifi Екран На Допир Дигитална Фото Рамка Со Сензор За Движење, Автоматска Ротација И 32gb Вградена Меморија, Црна

Aluratek Dual-band 2.4 Ghz, 5ghz Wifi Екран На Допир Дигитална Фото Рамка Со Сензор За Движење, Автоматска Ротација И 32gb Вградена

Оценки на купувачот:

DEN 1904.00
Од стоката
Во магацинот

Споделете ги вашите фотографии од каде било со интернет конекција. Испратете фотографии во рамката користејќи ја нашата апликација за паметни телефони, Facebook Messenger, Твитер Пораки или дури и преку е-пошта! 17 " Екран На Допир. Мултимедијална Поддршка. Безжично Споделување Фотографии. Сензорот За Движење Е Активиран. Автоматска Ротација. Вградена Меморија. Поддршка За Microsd Картичка. Лесен За Употреба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата