.

.

Безжичен ланец црн цвет тенџере с-кука, #4718938

Безжичен ланец црн цвет тенџере с-кука, 4718938

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Донесете стил и функционалност на вашиот простор за живеење на отворено со овие куки без црни црни S. Тие се направени од висококвалитетен, издржлив материјал и нудат елегантен дизајн кој го надополнува вашиот декор. Овие куки на отворено можат да сместат до 10 фунти тежина. Тие се идеални за висечки садови со светло цвеќе, фидери за птици и други акценти на отворено. Тие се исто така погодни за употреба во затворен простор. Можете да ги обесувате од врата или прачка и да ги користите за држење на вашиот накит, марами, ремени и лесни алатки, или дури и да ги користите за создавање домашна занаети. Овие куки без црни црни S доаѓаат во удобен пакет со 4 точки. 3/32 "или 2 мм. Заврши : црна. 4 парчиња/картичка. Ограничување на оптоварувањето 10 фунти. Не за надземни кревање. Елегантен дизајн. Направен од трајна конструкција. Цветни тенџере висини куки за цветни садови, птици и други акценти на домот. Користете во затворен простор за виси накит, марами, лесни алатки или домашни занаети.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата