.

.

Поставете Компир Спирала Машина За Сечење Краставица Машина За Сечење Кујнски Додатоци Зеленчук Спирализатор Спирала Компир Машина За Сечење Кујнски Гаџети

Поставете Компир Спирала Машина За Сечење Краставица Машина За Сечење Кујнски Додатоци Зеленчук Спирализатор Спирала Компир

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

1 Сет Компир Спирала Машина Краставица Машина За Сечење Кујнски Додатоци Зеленчук Спирализатор Спирала Компир Машина Машина За Сечење Кујна Гаџети Извор : ЦН()Овошје И Зеленчук Алатки Тип : француски Фрај Cutter Model Број : 0078 карактеристики : Еко-Пријателски Материјал : Металтип : Овошје И Зеленчук Резерви CN(),француски Фрај Машина,Овошје И Зеленчук Резерви 1pc 1 Сет Компир Спирала Машина За Сечење Краставици Кујнски Додатоци Спирализатор На Зеленчук Спирален Машина За Сечење Компири Кујнски Гаџети.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата