.

.

Доцна За Небото Ајкула-Ополија Игра На Табла

Доцна За Небото Ајкула-Ополија Игра На Табла

Оценки на купувачот:

DEN 207.52
Од стоката
Во магацинот

Игра со жесток апетит за забава! уживајте во класичната игра на табла со пресврт на ајкула. За 2-6 играчи. Уживајте во вклучените токени : ајкула, линија на вилицата, перка, флипер, пловка и маска со шнорхел! За 2-6 играчи. Класичната игра на табла со пресврт на ајкула. Возраст 8 и повеќе. Вклучени токени : ајкула, линија на вилицата, перка, флипер, пловка, маска со шнорхел.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата