.

.

Лизксун Фитнес Кошаркарски Шорцеви, Двослојни Лесни Хеланки Со Џебови

Лизксун Фитнес Кошаркарски Шорцеви, Двослојни Лесни Хеланки Со Џебови

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Машки Фитнес Кошаркарски Шорцеви, Двослојни Лесни Хеланки За Трчање со Џебови за Млади Момчиња Мажи . Облечете ги овие удобни, лесни и брзо сушење спортски шорцеви и испотете се во теретана, стадион, игралиште, боксерски прстен и пуштете ја силата. Спецификација. Материјал : мешавина Од Полиестер. Боја : Црна, Бела, Камуфлажа, Темно Сива, Морнарица. Сцена : Спорт, фитнес, слободно време. Големина : M/L/XL/XXL/XXXL. Големина Шема. Големина(см)tttt TTTT Должина : t33пресврт : t68t Hip : t102. L t Должина : t35пресврт : t72t Hip : t106. XL t Должина : t37пресврт : t76t Hip : t110. XXL t Должина : t39пресврт : t80t Hip : t114. XXXL Должина : t41пресврт : t84t Hip : t118. Големина (инч)tttt TTT T Должина : t12, 99 пресврт : t26, 77 t Hip : t40. 16 . L t Должина : t13, 78 пресврт : t28, 35 t Hip : t41, 73 . XL t Должина : t14. 57 пресврт : t29. 92 t Hip : t43. 31 . XXL t Должина : t15, 35 пресврт : t31, 50 t Hip : t44, 88 . XXXL Должина : t16. 14 пресврт : t33. 07 t Hip : t46. 46 . Пријателски Совети. Боја. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мириса. Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Пакетот вклучува. 1 Х Мажи Фитнес шорцеви Двослоен Дизајн : 2-во-1 фитнес панталони со шорцеви помагаат да се загреат нозете и да се заштитат мускулите на нозете за време на вежбање или вежбање. Материјал : кошаркарските шорцеви се изработени од висококвалитетен полиестер, лесен, дише, брзо сушење, мек и дише, правејќи да се чувствувате поудобно. Спортски панталони : вградената фитилна ткаенина може да ја одземе влагата од телото за време на спортската активност, а со тоа да ја подобри сувоста и да обезбеди лесно дишење. Прилагодлив Струк : Еластичен појас, прилагодливи ремени, обезбедуваат прилагодено вклопување и чувство, не премногу затегнато, може да остане на половината дури и кога шетате наоколу. Прилика : Погоден За разни фитнес прилики, активности за вежбање, секојдневно секојдневно носење или играње кошарка, погоден за сите видови облици на телото.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата