.

.

Санвиглор Мажи Летни Кратки Панталони Еластични Дно Со Половината Шорцеви На Плажа Обични Мини Панталони Облека За Одмор НА Плажа БИОГРАФИЈА Темно Сина 3XL

Санвиглор Мажи Летни Кратки Панталони Еластични Дно Со Половината Шорцеви На Плажа Обични Мини Панталони Облека За Одмор НА

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа, Кратки Панталони, Салон Носете Кратки Жешки Панталони, Машки Тренинг Тип На Кратка Шема : Еднобојна, Врвка За Влечење : Како што Е Прикажано на Сликите (Опционално)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерски Спандексваист : Средна должина На половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, спортски Карактеристики : 1. Материјал : Полиестерски Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни шорцеви на плажа, еластични шорцеви за половината со џебови, кратки панталони со цврста боја, лабави секојдневни шорцеви со плус големина.3. Карактеристики : Лабаво вклопување, еднобојна, врвка за влечење, еластичен струк, џебови, секојдневни шорцеви за вежбање на плажа.4. Машките шорцеви се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа жешките шорцеви се многу меки и удобни. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Еднобојни Шорцеви со Џебови, Лабави Секојдневни Кратки Панталони. Материјал -95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Еластични Шорцеви За Половината Со Џебови, Кратки Панталони Со Цврста Боја, Лабави Секојдневни Шорцеви За Одмор. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата