.

.

Crubstar Core Core Essentials Brushed Poplin Clagring Cargo Pant Pant

Crubstar Core Core Essentials Brushed Poplin Clagring Cargo Pant Pant

Оценки на купувачот:

DEN 223.36
Од стоката
Во магацинот

Основните најважни работи што ги испрскаат точките за влечење карго -чистач од Scrub Star, се одликува со врзана вратоврска со еластична лента за задниот дел на половината. Haveе имате многу простор за носење на сите ваши најважни работи со два пространи џебови за лепенка и два товарни џебови со дополнителен слот за комунални услуги. Оваа пантолона е достапна во широк спектар на забавни бои, за да се спари со врвот што одговара. Измачкување на панталони. Еластичен заден половината. Две џебови на лепенка. Две товарни џебови. 65% полиестер/35% топон од памук.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата