.

.

Колер К-104Л76-САНЛ-ЦП Лур Тапа Без Допир Со Технологија На Сензорот Кинезис и ПОЛИРАН Хром Со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА

Колер К-104Л76-САНЛ-ЦП Лур Тапа Без Допир Со Технологија На Сензорот Кинезис и ПОЛИРАН Хром Со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА

Оценки на купувачот:

DEN 767.84
Од стоката
Во магацинот

Со впечатлив современ профил, славината Лур носи елегантен станбен дизајн во комерцијалните бањи. Технологијата кинезис има скриен сензор во изливот за високо прецизно, конзистентно активирање и елегантен изглед. Вентилот се наоѓа под палубата, создавајќи помал отпечаток со чиста forwardетика напред. Карактеристики технологијата за кинеза со скриен сензор овозможува чиста sensетика и обезбедува извонредно прецизно сигурно активирање во различни средини за инсталација вентилот под шалтер го намалува отпечатокот на славината-напред forwardетика за комерцијални простори за бања 0, 5 gpm (1,9 lpm) Максимална стапка на проток на батерија; до четиригодишно траење на батеријата (прибл. 105.000 циклуси)употреба на барање со максимален континуиран циклус на трчање од 30 секунди за да се спречи вандализам и да се спаси ламинарен излез отпорен на вотервандал18" (457 мм) плетено флексибилно црево за снабдување со плетенка од нерѓосувачки челик за лесна инсталација3-7/8" (98 мм) батерииматеријал : месинг излив месинг вентил.Технологија : технологијата на сензорот Кинезис нуди откривање на барање за максимална заштеда на вода спецификации завршница : Полиран Chrome-SKU : DST19412 Kohler K-104 L76-SANL-CP Loure Славина Без Допир Со Технологија На Сензор За Кинезис и DC Напојуван-Полиран Хром.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата