.

.

Acme Cuinn тесен тросед и седиште во темно маслиново кадифе

Acme Cuinn тесен тросед и седиште во темно маслиново кадифе

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Уживајте во секоја сантиметар удобност во софата за движење Cuinn. Фали луксузен темно маслиново кадифе што ќе создаде топол изглед во вашиот дом. Оваа мека перничиња што се повлекуваат софа ќе ве опкружуваат да обезбедите удобност и релаксација на сите вистински места. Едноставно повлечете го јазичето за да се повлечете. Willе ја обожавате обичната елеганција што произлегува од хоризонталното гушкање што го истакнува дополнителното амортизирање што се наоѓа на потпирачите за рака, потпирачите за глава и грбот. Оваа зачудувачка колекција навистина ќе инспирира изглед што ќе трае за наредните години. Тесен грб и седиште за лекување на механизми за седење на серпентина за седење на врвот на потпирачот за потпирачи за рака.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата