.

.

Мајкл Џордан - Забивање Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Мајкл Џордан - Забивање Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Овој Тренд Меѓународен Мајкл Џордан - Забивање Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. ВИСОКОКВАЛИТЕТНОТО УМЕТНИЧКО ПЕЧАТЕЊЕ е подготвено за рамка или може да се закачи на ѕидот со помош на држачи за постери, клипови, иглички за туркање или држачи за палецот. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Мајкл Џордан - Забивање Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата