.

.

Производител На Текстура Текстурирање Лак За Коса, Од Себастијан Професионалец-Мл Лак За Коса

Производител На Текстура Текстурирање Лак За Коса, Од Себастијан Професионалец-Мл Лак За Коса

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Спреј За Текстурирање На Производителот на текстура Од Себастијан За Унисекс - 150 мл Спреј За Коса Натопен со кристали од морска сол, овој спреј за коса обезбедува разноврсна и преработлива текстура со мат финиш и средно држење за да создаде виртуелно и текстуриран изглед. Текстура Создателот Текстурирање Спреј Од Себастијан За Унисекс - 150 мл Спреј За Коса.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата