.

.

Патување Колекција Жени Лорелеи Тру Удобност Пена Отворени Пети Високи Стилето Пумпи

Патување Колекција Жени Лорелеи Тру Удобност Пена Отворени Пети Високи Стилето Пумпи

Оценки на купувачот:

DEN 520.00
Од стоката
Во магацинот

Нослив преземе стаклена влечка на пепелашка. Потпетиците Лорелеи од Колекцијата Патувања содржат меки вештачки материјали и подножје од пена за Удобност од 4 мм, кои ве одржуваат удобно да танцувате долго по полноќ. Јасниот винил ремен и штиклата од стилето го прават овој дизајн погоден за принцеза. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата