.

.

Сваровски Женски Црн Сонлив Часовник-5200065

Сваровски Женски Црн Сонлив Часовник-5200065

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Гламур со големо влијание со допир на модерноста овој часовник со луксузен изглед е совршен за специјални прилики. Се одликува Со ремен од Кристална Мрежа на црна Ткаенина Од Алкантара куќиште од нерѓосувачки челик и црн бисерен бројчаник со 11 рачно нанесени кристални маркери. Случај-28 мм. Отпорен На Вода до 30 м.швајцарски направени. Големина : 113 х 110 х 100 ММ Висока : влијание гламур со допир на модерноста овој луксузен часовник е совршен за специјални прилики. Се одликува Со ремен од Кристална Мрежа на црна Ткаенина Алкантара куќиште од нерѓосувачки челик и црна мајка : на : бисерно бирање со 11 рака : применети кристални маркери. Случај : 28 мм. Отпорен На Вода до 30 м.швајцарски направени. Големина : 113 х 110 х 100 ММ.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата